کلید پریز
شنبه , ۱۸ آبان ۱۳۹۸
خانه / کلید و پریز / تولیدی کلید و پریز ساختمانی

تولیدی کلید و پریز ساختمانی

تولیدی کلید و پریز ساختمانی سعی کرده اند محصولات با کیفیت خود را تولید و به بازار عرضه دارند تا مشتریان با خرید محصول مورد نظر خود سالیان سال مهمان خانه های آن ها باشد. این کلید ها و پریزها دارای تنوع بسیاری است که شما باید در هنگام انتخاب محصول مورد نظر خود دقت کامل داشته باشید.

تولیدی کلید و پریز ساختمانی با کیفیت

کلید و پریز های تولید شده درجه یک و با کیفیت علاوه بر این که در داخل کشور مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد به کشورهای دیگر نیز صادر می شود و مشتریان بخصوص و ویژه خود را دارند.امروزه تولیدی کلید و پریز ساختمانی بسیاری در سرتاسر کشور فعالیت می کنند و هدف همه آن ها تولید کلید و پریز های با کیفیت با طراحی و نوآوری می باشد. تولیدی ها ی کلید و پریز همگی با در نظر داشتن رضایت مشتریان خود تلاش می کنند محصول با کیفیتی تولید کند که سالیان سال مهمان ساختمان های آن ها باشند.کلید و پریز های تولیدی ها دارای ویژگی منحصر به فردی است که هر مشتری می تواند با مراجعه به مراکز معتبر کلید و پریز مورد نیاز خود را خریداری کنید این ویژگی ها عبارتند از:

 1. رنگ
 2. طرح
 3. مکانیزم

تولیدی کلید و پریز

خرید انواع کلید و پریزهای درجه یک

زمانی که شما برای خرید محصولات تولیدی کلید و پریز به فروشگاه های معتبر عرضه کننده این محصولات مراجعه می کنید می توانید از میان تنوع محصولات کلید و پریز که متناسب به طراحی و دکوراسیون منزل شما می باشد انتخاب کنید. تولید کننده کلید و پریز علاوه بر تولید کلید و پریز دکوراتیو که در ساختمان های اداری و خانگی مورد استفاده قرار می گیرند، کلید و پریز های صنعتی نیز تولید می کنند. می توان گفت کلید و پریزها در کل برای راحتی استفاده کنند گان، زیبایی و همچنین امنیت آن ها تولید و به بازار عرضه می گردد. قاب کلید و پریز های دکوراتیو تولید شده از جنس های مختلفی تولید شده است که عبارتند از:

 1. باکالیت
 2. استیل
 3. سنگ
 4. شیشه
 5. کریستا
 6. چینی
 7. ترموپلاستیک

تولیدی کلید و پریز

فروش کلید و پریز با کیفیت ساختمانی

کلید و پریز های تولید شده در شرکت های تولید کلید و پریز ساختمانی دارای دو نوع اصلی می باشد که هر کدام از آن ها در شرایط و مکان بخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

 • کلید های روکار
 • کلید توکار

تولیدی کلید و پریز تولیدات خود را متناسب به نیازهای مشتریان خود تولید می کند. به عنوان مثال شما هنگامی که در خانه های قدیمی زندگی می کنید و یا ساختمانی جدیدی که درست می کنید امکان نصب کلید و پریز توکار را ندارید می توانید از کلید و پریز روکار استفاده کنید که منظور راحتی کار شما و بدون صرف هزینه تخریب و کنده کاری  مناسب برای سیم کشی کلید و پریز توکار با خرید کلید روکار جریان برق مورد نیاز خود در ساختمان را قطع و وصل کنید.

یکی از جمله از مسائلی که در مورد کلید و پریز های ساختمانی می توان گفت نقش ایمنی آن ها برای هر ساختمان می باشد به دلیل این که آن ها به صورت مستقیم با جریان برق در ارتباط هستند.

تولیدی کلید و پریز

پخش عمده کلید و پریز ساختمانی درجه یک

شاید شما تا به حال از اهمیت کلید و پریزها در ساختمان های خود پی نبرده باشید

اما می توان گفت این کلید و پریزها در واقع یکی از مهم ترین المانهای است که در برق کشی ساختمان باید مورد استفاده قرار بگیرند که این محصولات نه تنها وظیفه خود را به خوبی انجام می دهند بلکه از لحاظ زیبایی دکوراسیون ساختمان نیز بسیار نقش مهمی دارد. همانطور که قبلا گفته شد تولیدی کلید و پریز این محصولات را در طرح ها و اندازه های متفاوت به بازار عرضه می گردد و شما می توانید آن ها را بر روی دیوار با انواع پوشش های دیوار که در ادامه بیان خواهیم کرد نمای بسیار جذاب تری را به دکوراسیون منزل خود بدهید. این محصولات از طریق نمایندگی تولیدی کلید و پریز در سرتاسر کشور پخش گردیده و شما می توانید با مراجعه به آن ها محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری کنید.

 1. کاغذ دیواری
 2. رنگ
 3. پانل چوبی
 4. سنگ

تولیدی کلید و پریز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم محمدیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153678289
شماره ثابت: 05142237779
فکس: 02189774101
کانال تلگرام: @aradelectric_co
کانال تلگرام: @aradelectric_lamp
پست الکترونیکی: arad.electric.co@gmail.com
آدرس: خراسان رضوی - نیشابور - خیابان دارایی - بین پانزده خرداد 36 و 38 - پلاک 454