کلید پریز
شنبه , ۱۸ آبان ۱۳۹۸
خانه / کلید و پریز / فروش عمده کلید پریز ساختمانی

فروش عمده کلید پریز ساختمانی

فروش عمده کلید پریز در نمایندگی ها و مراکز معتبر صورت می گیرد. در واقع می توان گفت که این محصول از جمله مهم ترین ابزار های مورد نیاز ساختمانی می باشد که می تواند رابط شما برای استفاده از سیستم برق رسانی را ایمن و بی خطر نمایید.

کلید و پریز ها در واقع از جمله محصولات ضروری هر ساختمان بشمار می روند.
در انتخاب این محصولات بسیار باید دقت شود تا بتوان یک انتخاب درست در میان این همه تنوع داشته باشید.

فروش عمده کلید پریز ساختمانی لوکس

شرکت های تولید کننده کلید و پریز محصولات تولیدی خود را از طریق نمایندگی ها در سرتاسر کشور و نقاط دور و نزدیک عرضه می دارند و شما در هر کجای کشور باشید می توانید این محصولات مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید. این مراکز به فروش عمده کلید پریز لوکس ساختمانی می پردازند و شما می توانید این محصولات را به قیمت مناسب از این نمایندگی ها خریداری نمایید. اما بسیاری از مشاغل هستند که نیاز به خرید این محصولات در حجم زیاد و به صورت انبوه دارند. خرید از این نمایندگی ها دارای مزایای بسیاری برای این افراد خواهد بود. به همین منظور شرکت ها برای این که بتواند محصولات خود را به درستی عرضه کنند از فروش کالا از طریق نمایندگی ها و با شرایط  زیر استفاده می نمایند:

 1. بسته بندی مناسب
 2. مشاوره و راهنمایی در انتخاب محصول
 3. تخفیفات و امتیازات خرید از نمایندگی
 4. عرضه محصول با کیفیت
 5. تنوع کافی محصول

پخش کلید و پریز ساختمانی لمسی پیشرفته

امروزه صنعت تولید کلید و پریز نیز مانند سایر صنایع در حال پیشرفت است. پیشرفت تکنولوژی باعث گردیده کلید و پریز های جدید با ظاهری بسیار زیبا تولید شود. طراحی کلید و پریز های لمسی در واقع باعث ایجاد یک تحول عظیم در تولید کلید و پریز ها شده است. این کلید و پریز ها نیز توسط شرکت های داخلی تولید و به در بازار پخش می گردند و از لحاظ قیمت نسبت به کالا های خارجی بسیار مقرون به صرفه هستند. این محصولات تولیدی دارای تنوع بسیار زیاد نیز می باشند که شما می توانید از نمایندگی هایی که به پخش و فروش عمده کلید پریز می پردازند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید. ظاهر فریم این محصولات نیز بسیار متنوع می باشند که عبارتند از:

 1. فلزی
 2. چوبی
 3. شیشه ای

بهترین کلید و پریز ایرانی

کلید و پریز ها نیز امروزه بسیار متنوع شده اند و شرکت های داخلی و خارجی فراوانی در این زمینه فعالیت می کنند. از آن جایی که شرکت های داخلی تولیدات بسیار با کیفیت و متنوعی با قیمت مناسب دارند مشتریان به خرید محصولات ایرانی تمایل بیشتری نشان می دهند. کلید و پریز های ایرانی تولید شده از لحاظ ظاهر بسیار متفاوت هستند. از لحاظ مکانیزم نیز متنوع بوده به صورتی که شما می توانید محصول مورد نظر خود را از میان انواعی که در ادامه بیان خواهیم نمود خریداری کنید:

 1. کلید و پریز لمسی
 2. کلید و پریز مجهز به حسگر حرکتی
 3. کلید و پریز تایمری
 4. کلید پریز های مدرن
 5. کلید صلیبی

با پیشرفت تکنولوژی تنوع این محصولات روز به روز بیشتر شده و محصولات متنوع با تکنولوژی بالا تولید می گردد. شما می توانید این محصولات را برای ساختمان خود از نمایندگی ها و مراکز معتبر که به فروش عمده کلید پریز می پردازند خریداری نمایید.

مرکز توزیع کلید و پریز ساختمانی

همانطور که می دانید کلید و پریز های ایرانی دارای قیمت های مناسبی نسبت به کلید و پریز های خارجی مشابه خود هستند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی علاوه بر این که این کلید و پریز ها بسیار متنوع شده اند بلکه دارای ویژگی های دیگری نیز می باشند که عبارتند از:

 1. نصب راحت تر
 2. ایمنی بیشتر
 3. کیفیت مواد اولیه بالاتر
 4. طراحی زیباتر

کلید و پریز های ساختمانی که امروزه در مرکز توزیع و فروش عمده کلید پریز عرضه می شوند، نسبت به گذشته دارای نصب راحت تری هستند. به صورتی که کلید و پریز های امروزی پیچ ندارند و دلیل آن مجهز بودن آن ها به مکانیزم فنری می باشد که به آسانی در عمق دیوار قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم محمدیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153678289
شماره ثابت: 05142237779
فکس: 02189774101
کانال تلگرام: @aradelectric_co
کانال تلگرام: @aradelectric_lamp
پست الکترونیکی: arad.electric.co@gmail.com
آدرس: خراسان رضوی - نیشابور - خیابان دارایی - بین پانزده خرداد 36 و 38 - پلاک 454