کلید پریز
شنبه , ۱۸ آبان ۱۳۹۸
خانه / کلید و پریز / فروش کلید و پریز ارزان خیام الکتریک

فروش کلید و پریز ارزان خیام الکتریک

فروش کلید و پریز ارزان خیام الکترونیک را می توانید در سرتاسر کشور چه به صورت حضوری و چه به صورت غیر حضوری مراجعه و از میان انبوه و تنوع از محصولات تولیدی این شرکت می توانید محصول مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنید.

در زمان های نه خیلی دور و بلکه در چند سال پیش تنوع محصولات برقی مانند کلید و پریز به این صورت نبود. خریداران هر نوع کلید و پریز را که در فروشگاه های عرضه کننده لوازم برقی پیدا می کردند را به غنیمت شمرده و کاری به آن نداشتن که به دکوراسیون و طراحی منزل می آید و همان را خریداری می کردند که همان نیز از دست ندهند.

خریداران انواع کلید و پریز ارزان خیام

تولید تجهیزات برقی نیز مانند سایر تکنولوژی های که امروزه وجود داشته در حال پیشرفت بوده و همین منظور باعث شده است تا مراکز فروش کلید و پریز ارزان و متنوع تولیدی شرکت های داخلی را عرضه دارند و شما بتوانید آن ها را با توجه به طراحی و دکوراسیون منزل خود آن ها را انتخاب و خریداری کنید.

شرکت خیام نیز از جمله شرکت های تولید کننده تجهیزات برقی می باشد که با تولید محصولات متنوع توانسته است در داخل و خارج کشور برای خود مشتریان را پیدا کند.

 1. بیمارستان ها
 2. پیمان کاران
 3. خوابگاه ها
 4. کافه ها
 5. رستوران ها
 6. دانشگاه ها
 7. مراکز آموزشی
 8. مدارس

فروش کلید و پریز ارزان

فروش کلید و پریز ارزان شرکت خیام

خریداران برای خرید کلید و پریز های مورد نیاز خود به مراکز فروش کلید و پریز ارزان مراجعه می کنند و از میان تنوع محصولات شرکت خیام نمونه مورد نظر خود را انتخاب می کنند. رضایت مشتریان برای شرکت خیام بسیار مهم و ارزشمند بوده است به صورتی که برای این که بتواند رضایت مشتریان خود را بدست بیاورد کالاهای خود را با بکارگیری افراد مجرب و بالاترین تکنولوژی در حال حاضر تولید و در تنوع بسیار زیاد به بازار عرضه داشته است به طوری که توانسته است با سایر رقبای داخلی و خارجی خود در عرصه تولیدات تجهیزات برقی فعالیت کند.

تولیدات این شرکت آنقدر متنوع بوده که می توان گفت تمام تجهیزات برقی مورد نیاز شما را تامین می کند. کلید و پریز های برق امروزه بسیار متنوع شده است و سیر تکاملی بسیار زیادی را طی کرده تا به این مرحله رسیده که بتواند نیازهای شما را برآورده کند.

 • تک پل
 • دو پل
 • کلید تبدیل
 • پریز ارت
 • کلید دیمر
 • کلید کراکس
 • شاسی راه پله

فروش کلید و پریز ارزان

انواع کلید و پریز تولیدی شرکت خیام

یکی از جمله فروش کلید و پریز ارزان می توان کلید شاسی راه پله را بیان کرد که این کلید ها بسیار کارآمد می باشند به صورتی که می توانید به جای این که چراغ راه رو ها بی دلیل و بدون استفاده ساعت های بسیار زیادی روشن باشد و هم در مصرف برق و هزینه زیادی برای شما بگذارد می توانید از این چراغ های شاسی راه پله عرضه شده توسط شرکت خیام استفاده کنید تا بتوانید در مصرف هزینه و همچنین برق صرفه جویی کنید.

شاید این سوال برای شما به وجود آمده باشند که این کلید ها به چه صورتی عمل می کنند؟ می توان گفت که این کلید ها دارای تایمر می باشند و بازده زمانی که برای آن مشخص کرده اید باعث می شود در زمان مشخص چراغ ها خاموش شود. و از آن می توانید برای راه پله ادارات و منازل مسکونی استفاده کرد. این کلید و پریزها به دو صورت می باشند که عبارتند از:

 1. توکار
 2. روکار

فروش کلید و پریز ارزان

تولید انواع پریز شرکت خیام

شرکت خیام تولید کننده انواع تجهیزات برقی می باشد که شما برای تامین لوازم و تجهیزات برقی مورد نیاز خود می توانید به مراکز فروش کلید و پریز ارزان که در سرتاسر کشور وجود دارد مراجعه و محصولات آن ها را خریداری کنید. کلید و پریز های این شرکت دارای دو نوع توکار و روکار است که می توانید متناسب به نوع استفاده ای که دارند آن ها را انتخاب و سپس در محل مورد نظر خود نصب کنید. این کلید و پریز های بیان شده تولیدی این شرکت علاوه بر این که از لحاظ نوع محصول تنوع دارد از نظر رنگ نیز متنوع بوده بطوری که می توان آن را با رنگ و دکوراسیون مورد نظر ست کرد. شما برای این که بتوانید در میان انواع تولیدات این شرکت کلید و پریز مورد ناز خود را به درستی انتخاب کنید می توانید از مسئول فروش راهنمایی بخواهید.

 1. روکار صدف
 2. روکار بارانی
 3. روکار ونوس
 4. روکار رامین

فروش کلید و پریز ارزان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم محمدیان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09153678289
شماره ثابت: 05142237779
فکس: 02189774101
کانال تلگرام: @aradelectric_co
کانال تلگرام: @aradelectric_lamp
پست الکترونیکی: arad.electric.co@gmail.com
آدرس: خراسان رضوی - نیشابور - خیابان دارایی - بین پانزده خرداد 36 و 38 - پلاک 454